Vítám Vás na svých internetových stránkách

 

Něco o galvanické žehličce

Přináší výsledky lázeňské kúry domů

Ve stresu moderního životního stylu sa lázeňská kúra stává více než občasným rozmazlováním - stala sa základem dobrého vzhledu se skvělým pociem. Více než 50 let odborníci pracující v lázních používali galvanické proudy během upravených kúr, aby osvěžili a posilnili pokožku. Pomocí jemné masáže sa tyto proudy zaměřují na buňkovou energii a zlepšují cirkulaci.

Můžete teď praktikovat ty samé účinné léčby v pohodlí svého vlastního domova s přístrojem Nu Skin® Galvanic Spa™ System II a Galvanic Spa™ System II Executive. S použitím patentované průkopnické technologie se s přístrojem Galvanic Spa už nebudete muset objednávat k tomu, aby jste si vyhladili linie a vrásky, omladili vaši pleť, zjemnili vrásky, revitalizovali pokožku hlavy a pročistili vaše telo.

Galvanický rozdíl

Tento patentovaný kapesní přístroj využívá samonastavitelné, nízko hladinové,galvanické (elektrické) proudy ke zjednodušení přenosu klíčových složek do pokožky a zlepšil jeho čistění, hydrataci, cirkulaci a lesk.

Tato jemná masáž každého ze čtyř vyměnitelných nádstavců – na tvář, pokožku hlavy, tělo a specifické, těžce dostupná místa – pracuje synergisticky se speciálně formulovanými produkty na zjednodušení přenosu klíčových složek, na péči o pleť a kvůli optimální účinnosti.

Studie ukázaly, že léčba s přístrojem Nu Skin Galvanic™ Spa II může zlepšit dodávání aktívních složek do pokožky o 70 nebo více procent už do 24 hodin po galvanické léčbě.


Dodejte vaší pokožce energii pomocí předléčebných a léčebných pleťových gulů Galvanic Spa™


Tyto omlazující pleťové gely fungují spolu s nástavcem na pleť,aby společně odstranili odumřelé buněčné pozůstatky a póry mohly dýchat.Zároveň dodávají tělu prospěšné živiny, podporují buněčnou energii a zotavení ze stresu.Vaše pleť bude vypadat očividně mladší a s pocitem oživení.

Probuďte a osvěžte pokožku s předléčebnými a léčebnými NuSkin Galvanic Spa™ gely na tvář, které jsou formulovány s magnéziem (potřebnou složkou při cyklu buněčné energie v kůži) a kyselinou asparagovou, která napomáhá vyrovnávat hladinu pH.

• Pre-Treatment Facial Gels (Předléčebné pleťové gely) – odstraňují nečistoty, a tak pomáhají pórům volně dýchat. Uklidňuje a posilňuje pleť.

• Treatment Facial Gels (Léčebné pleťové gely) – Zotavují pokožku ze stresu,má uklidňující a regenerační účinky.

Jak funguje galvanická léčba?Během předléčebného cyklu jsou galvanický nástroj i předléčebný gel negativně nabity.

Tyto negativní náboje se odpuzují, a dostávají tak gel do pokožky. Gel se tak naváže na nečistoty hluboko v pokožce.Během léčebného cyklu jsou galvanický nástroj i předléčebný gel pozitivně nabity.

Tyto pozitivní náboje se navzájem odpuzují, a napomáhají tak dostat účinné přípravky do pokožky. Pozitivně nabitý nástroj přitáhne zbylé negatvině nabité nečistoty z předléčebného cyklu a tím je vytáhne z pokožky ven.Vyhlaďte své linie a vrásky s produktem Tru Face™ Line Corrector


Tru Face™ Line Corrector obsahuje pozitivně nabité pro-kolagenové peptidy – ideální složku, která funguje společně s naší exkluzivní technologií Galvanic Spa™ II. Pokud se tento produkt používá s nástavcem na špatně dostupné oblasti a pozitivním nastavením ( dvě fontánky),dodá tento pro-kolagenový peptid pokožce výrazné účinky.

Nástavec Galvanic Spa™II focus area conductor na těžko dostupné oblasti funguje synergisticky s produktem Tru Face™ Line Corrector, který zlepšuje přenos peptidů do pokožky. Tyto peptidy pomáhají redukovat výskyt jemných až hlubokých vrásek v okolí úst, očí a na čele.Peptidy vysílají signály do buněk produkujících kolagen a tím potlačují proces stárnutí. Tento nástavec vám umožňuje lepší péči na těžce dostupných místech na tváři a zlepšuje váš režim péče o stárnoucí pleť.
Vyřešte problém celulitidy s gelem na formování těla Galvanic Spa™ II Body Shaping Gel


Každý si zaslouží lázeňskou kúru. Galvanic Spa™ II Body shaping Gel funguje exkluzivně s přístrojem Galvanic Spa II, aby minimalizoval a vyhlazoval výskyt celulitidy. Tato domácí kúra koncentruje buněčnou energii k tomu, aby působila na tukové kapsy a toxiny a dodávala tonizovanější a pevnější vzhled pokožky. Tato moderní léčba s obsahem teobrominu a zlaté kamilky pomáhá snižovat zásoby tuků a aktivuje jejich štěpení.Ke zvýšení účinků a mezi kúrami s produktem Galvanic Spa™ II Body Shaping Gel používejte tělové mléko Dermatic Effects® Body Contouring Lotion.Abychom vám mohli pomoct si udržet dlouhodobý a zdravý vzhled vašich vlasů Nutriol® Products

Buď úplně nečekaně nebo geneticky, známky změn ve struktuře vašich vlasů se mohou zdát jako začátek konce. Nemyslíte, že místo neustálého strachování a prohlížení se by bylo skvělé, kdybyste mohli do budoucna pro své vlasy udělat něco z vlastní iniciativy?

Abychom vám mohli pomoct si udržet dlouhodobý a zdravý vzhled vašich vlasů, kúra Nutriol® Hair Fitness Treatment ,s pomocí patentované technologie, zlepšuje vitalitu vašich vlasů a pokožky hlavy.
Nutriol šampon, vyvinutý evropskými laboratořemi, obsahuje látku Tricalgoxyl®, která je klinicky ověrený výtažek z mořské řasy. Nutriol je vyvinut tak, aby remineralizoval pokožku hlavy a hydratoval vlasy, a tak jim pomáhal vypadat bohatě a cítit se dobře . Tím, že Nutriol pomáhá revitalizovat pokožku hlavy a zabezpečuje její maximální vitalitu, poskytuje technologii péče o vlasy, se kterou se se svými problémy můžete poprat!

Nový dokument

Vytvořeno Pá 29. leden 2010, 14:59:14 CET | Poslední změna Pá 29. leden 2010, 15:05:31 CET